Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu zaprasza na webinarium „Fundusze Europejskie dla firm: jak zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku? Jak przetrwać pandemię?

 

W trakcie webinarium zostaną zaprezentowane informacje na temat aktualnych możliwości pozyskania dotacji ze środków Unii Europejskiej dla przedsiębiorców (głównie sektora MŚP) dostępne w bieżącym roku.

 

Webinarium odbędzie się na platformie ZOOM. Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem adresu: pife@dolnyslask.pl . Po rejestracji otrzymacie Państwo indywidualny link do spotkania. W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt z organizatorem.

 

Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

 

Do udziału zapraszamy:

Przedsiębiorców z Dolnego Śląska

 

Webinarium odbędzie się:

30 marca 2021 r. (wtorek), w godz. 10:00-11.00

 

Program webinarium:

 

10.00 – 10.10 oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;

10.10 – 11.00 przegląd aktualnych i planowanych form wsparcia dla MŚP, w tym m.in. Dolnośląski Pakiet Gospodarczy, wsparcie  w ramach Covid-19, dofinansowania w zakresie B+R i innowacji, Programy STEP oraz Innovation Coach, wsparcie obszarów wiejskich,  możliwości szkoleniowe i doradcze dla firm.

 

Organizator webinarium:

 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego 
Wybrzeże Słowackiego 12-14 
50-411 Wrocław 
Infolinia: 801 700 008 , tel. 71 776 95 01
e-mail: pife@dolnyslask.pl