Serdecznie zapraszamy do udziału w V edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”.

Akcję koordynuje Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

Dołącz do największej akcji promującej projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce.

Aby wziąć udział w V edycji akcji, wystarczy „otworzyć” swój projekt dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 11 do 13 maja 2018 r.

Jeśli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i chciałbyś pokazać odwiedzającym to, co udało Ci się osiągnąć lub zbudować  dzięki środkom UE, zapraszamy do udziału w akcji! Nie trzeba organizować wielkiego, spektakularnego eventu. Wystarczy udostępnić swoją ofertę za darmo lub ze zniżką. Nie muszą być to miejsca związane z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, laboratoriów, zakładów produkcyjnych czy oczyszczalni ścieków może być również interesującym doświadczeniem dla odwiedzających.

Od połowy marca 2018 r. pod adresem www.dniotwarte.eu dostępny będzie formularz za pośrednictwem którego beneficjenci będą mogli zgłaszać propozycje atrakcji związanych z ich projektami.

Co oferujemy uczestnikom
Beneficjentom, którzy zdecydują się „otworzyć” swój projekt i w sposób interesujący zaprezentować mieszkańcom województwa zapewniamy ogólnopolską promocję Dni Otwartych m.in. w telewizji, radio, na portalach i w kanałach społecznościowych.

Szczegółowe informacje :
Dział Informacji i Promocji RPO WD
kontakt telefoniczny: 71 776 98 50, 71 776 92 02
kontakt mailowy na adres: monika.miklos@dolnyslask.pl