Serdecznie zapraszamy do udziału w VI edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Tegoroczna edycja otrzymała nową formułę ze względu na obchody 15 – lecia Polski w Unii Europejskiej i odbędzie się pod hasłem „Polska Różnorodna”.

Jeśli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i chciałbyś pokazać odwiedzającym to, co udało Ci się osiągnąć lub zbudować dzięki środkom UE, zapraszamy Cię do udziału w akcji! Nie musisz organizować wielkiej, spektakularnej imprezy. Wystarczy, że udostępnisz swoją ofertę za darmo lub ze zniżką. Nie muszą być to miejsca związane z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, laboratoriów, zakładów produkcyjnych czy oczyszczalni ścieków może być również interesującym doświadczeniem dla odwiedzających.
Aby wziąć udział wystarczy „otworzyć” swój projekt dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 10 do 12 maja 2019 r.

W marcu 2019 r. pod adresem www.dniotwarte.eu dostępny będzie formularz za pośrednictwem, którego beneficjenci będą mogli zgłaszać propozycje atrakcji związanych z ich projektami.
Udział w Dniach Otwartych to także świetna okazja do promocji projektu w całej Unii Europejskiej! Dni Otwarte są elementem kampanii Europe in My Region, która pokazuje, jak wiele projektów w całej Unii Europejskiej zrealizowano dzięki Funduszom Europejskim.


Co oferujemy uczestnikom

Beneficjentom, którzy zdecydują się „otworzyć” swój projekt i w sposób interesujący zaprezentować mieszkańcom województwa zapewniamy ogólnopolską promocję Dni Otwartych m.in. w telewizji, radio, na portalach internetowych i w mediach społecznościowych.

Akcję koordynuje Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.


Szczegółowe informacje

Dział Informacji i Promocji RPO WD
kontakt telefoniczny: 71 776 98 50,71 776 92 02
kontakt mailowy na adres: monika.miklos@umwd.pl