Szanowni Państwo,

w imieniu Prezydenta Wrocławia Pana Jacka Sutryka Biuro Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Wrocławskiego Obszaru Funkcjonalnego zaprasza na Konferencję pn.: „O rzeczach ważnych i ważniejszych rozmawiamy we Wrocławiu – Fundusze dla przedsiębiorców i przedsiębiorczych z regionu”.

Konferencja odbędzie się w dniu 2. października 2019 r. w Sali Euro na Stadionie Wrocław, Al. Śląska 1 we Wrocławiu, a jej rozpoczęcie nastąpi o godz. 9:00.

Przedmiotem Konferencji będą działania współfinansowane z Funduszy Europejskich zrealizowane i realizowane przez przedsiębiorców. Omówione zostaną projekty tzw. projekty miękkie – szkoleniowe jak i infrastrukturalne oraz ich wpływ na rozwój przedsiębiorstw i regionu. Zaprezentowane zostaną największe i najciekawsze inwestycje w regionie. Przedstawiona zostanie aktualna oferta wsparcia działań inwestycyjnych skierowana do przedsiębiorców. Ponadto w trakcie debat poddane dyskusji zostaną sugestie nowych kierunków wsparcia, które mogłyby wpłynąć wzrost konkurencyjności  mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w regionie Dolnego Śląska.

Udział w Konferencji wezmą przedstawiciele miast i gmin z obszaru Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Wrocławskiego Obszaru Funkcjonalnego oraz przedstawiciele instytucji wspierających przedsiębiorców na Dolnym Śląsku. W debatach zaplanowano również udział specjalistów z różnych dziedzin gospodarki.

Na Konferencji obecny będzie tłumacz języka migowego, który symultanicznie będzie tłumaczył na polski język migowy.

Ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: bit@um.wroc.pl

Wydarzenie organizowane jest przy częściowym udziale środków Unii Europejskiej z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014–2020

Pliki do pobrania (1)