Dolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) zapraszają na kolejne spotkania informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami”. Zaplanowane na marzec spotkania będą dotyczyły wsparcia z Funduszy Europejskich 2014-2020 na rozwój przedsiębiorstw. Spotkania odbędą się 2 marca 2016 roku we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Legnicy i Wałbrzychu.
Podczas każdego ze spotkań zostaną przedstawione możliwości pozyskania dofinansowania dostępne w ramach Funduszy Europejskich 2014-2020 dla przedsiębiorców, w szczególności dla podmiotów z sektora MŚP. Omówione będą możliwości przewidziane zarówno w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, jak i programów krajowych.
Spotkania odbędą się:

  • we Wrocławiu: w siedzibie Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej (ul. Dobrzyńska 21/23, sala konferencyjna nr 510 na V piętrze).

Brak wolnych miejsc

  • w Jeleniej Górze: w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (Plac Ratuszowy 32/32a).

Zgłoszenia na spotkanie w Jeleniej Górze należy przesyłać na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 76 49 466

  • w Legnicy: w siedzibie Letia Business Center (ul. Rycerska 24, sala FEBE).

Zgłoszenia na spotkanie w Legnicy należy przesyłać na adres pife.legnica@dolnyslask.pl. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 76 723 54 81.

  • w Wałbrzychu: w siedzibie Urzędu Miejskiego (pl. Magistracki 1, sala 26, II piętro).

Zgłoszenia na spotkanie w Wałbrzychu należy przesyłać na adres pife.walbrzych@dolnyslask.pl.Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 74 66 55 173.
Spotkania odbędą się 2 marca 2016 r. Początek wszystkich spotkań o godzinie 10.00.
Rekrutacja na wszystkie spotkania rozpocznie się 17 lutego 2016 r. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Sale, w których odbędą się spotkania, są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.
http://rpo.dolnyslask.pl/spotkania-informacyjne-sroda-z-funduszami-dla-przedsiebiorcow-na-rozwoj/.